KV/OV

Spurt 16:19 - 11.8.2020 av Rahimi|Siste svar 5:46 - 12.8.2020 av Hans Olav Arnesen

Rahimi

HeiGjennomgår litt gammelt skolenotater da jeg har fagprøve om 3 uker. Hvordan velger man KV i teorien ? Altså OV beregner man jo utifra x antall kurssikringer , men ut på jobb har vi bare valgt to str over om jeg ikke bommer helt. Men ved en fagprøve hvordan "dokumenterer" man valget av en KV.

Helpful answer marked by forum leaderLøst
FSE Lav- og høyspenning

Godkjent FSE-opplæring for deg som jobber med elektriske anlegg. Hold deg oppdatert slik at du og dine kolleger får en trygg arbeidsdag. Les mer.

Svar (2)

Jon T

Postet 19:21 - 11.8.2020

Begynn med selektivitet....

Hans Olav Arnesen

Forumleder
Postet 5:46 - 12.8.2020
Instructor contact card

Regner med at du har Montørhåndboka (bør vel være minimum ved fagprøve?). Her finner du svar på spørsmålet ditt, samt mye annet. Ellers har du sikkert en lærebok som omhandler temaet.

Legg til svaret ditt

Trainor logo

Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.
Allerede medlem? Logg inn

Registrer deg nå
Trainor logo
Opplæring for fagfolk. Av fagfolk.

Registrer deg og bidra til Norges største fagforum for sikkerhet.

Registrer deg

Allerede medlem? Logg inn

Relevante kurs

Trenger du sertifisering, opplæring eller kurs i elsikkerhet? Enten du velger e-læring, et webinar eller et instruktørledet kurs fra Trainor, er kurset laget av våre fremste eksperter. Alt til det beste for din læring og sikkerhet.